Dlatego Warto

Stowarzyszenie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Wydarzenia Wydarzenia III Turniej Stołowy Osób Niepełnosprawnych Łomża 2016

III Turniej Stołowy Osób Niepełnosprawnych Łomża 2016

Email Drukuj

Po raz kolejny było miło nam być współorganizatorem wraz z Warsztatami Terapii Zajęciowej w Łomży już III Turnieju Turnieju Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych Łomża 2016. 

Turniej odbył się dnia 27.04.2016r. w połączeniu z Festynem Zdrowia organizowanym przez AZSP przy PWSIiP w Łomży. Organizatorami Turnieju byli: WTZ Z.S. „BONA” sp. z o.o. w Łomży, AZSP przy PWSIiP w Łomży, Stowarzyszenie „DLATEGO WARTO”, KU AZS przy PWSIiP w Łomży, ŁCRE w Łomży.

Celem turnieju była popularyzacja tenisa stołowego wśród osób niepełnosprawnych jak również promowanie zdrowego spędzania czasu wolnego. Spotkanie okazało się wyjątkowe pod względem liczby uczestniczących zawodników. Do Turnieju zgłosiło się 84 osoby z 14 ośrodków.

Sponsorami turnieju byli:

- ZAKŁADY SPOŻYWCZE „BONA” sp. z o.o. w Łomży

- Stowarzyszenie „DLATEGO WARTO” w Łomży

- Hurtownia budowlana Farmal w Łomży

- Kalisto – Zakład Stolarski

- Zakłady Mięsne MORLINY SA

- DANTEX Generalny dystrybutor wędlin, mięsa i drobiu świeżego

- Sklep Spożywczy K1 w Łomży

- Firma RADAWAY kabiny prysznicowe w Swarzędzu

- Auto Depczyńscy autoryzowany diler KIA

Dziękujemy za sportowe wrażenia, jak zwykle nie zabrakło wielu emocji oraz ciekawych rozgrywek sportowych. Miło było widzieć po raz kolejny osoby z poprzedniego roku turnieju jak również poznać nowych zawodników z różnych placówek. Cieszymy się że w tak wspaniałej atmosferze odbył się kolejny Turniej Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych Łomża 2016.